Przejdź do treści

E-VERSO
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE INSTALACJE I WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA DLA MEDYCYNY

Kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie dla placówek medycznych, które pozwala sprawnie zarządzać przychodnią oraz gabinetem.
System, który znacząco usprawnia pracę w recepcji i gabinecie, a dodatkowo zwiększa zadowolenie pacjentów z obsługi, pozwala prowadzić Elektroniczną Dokumentację Medyczną w sposób bezpieczny i niezawodny. Oprogramowanie, które jest zawsze dostosowane do obowiazujacych przepisów prawa.DORADZTWO
WDROŻENIA
SERWIS
SZKOLENIA

Optymalne metody wdrożeniowe

Wiemy, że tylko odpowiednio zaprojektowane rozwiązania IT pozwolą w pełni wykorzystać potencjał firm w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynku medycznego. Specjalizujemy się w realizacji projektów dla podmiotów medycznych, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe. Łączymy doskonałe umiejętności techniczne z rozległa wiedzą dotyczącą problematyki opieki zdrowotnej.

Analizując specyfikę firmy, jej klientów i uwarunkowań, wspólnie z Państwem określamy cele  projektu i wybieramy optymalną metodykę jej realizacji.

W zależności od modelu biznesowego, celów i terminów projektu wdrożeniowego, prowadzimy prace w jednej z dwóch wykorzystywanych przez nas platfromach oprogramowania dla podmiotów medycznych.

© 2021 e - VERSO. pl.  All rights reserved.
Wróć do spisu treści