Przejdź do treści

E-VERSO
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE INSTALACJE I WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA DLA MEDYCYNY

Kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie dla placówek medycznych, które pozwala sprawnie zarządzać przychodnią oraz gabinetem.
System, który znacząco usprawnia pracę w recepcji i gabinecie, a dodatkowo zwiększa zadowolenie pacjentów z obsługi, pozwala prowadzić Elektroniczną Dokumentację Medyczną w sposób bezpieczny i niezawodny. Oprogramowanie, które jest zawsze dostosowane do obowiazujacych przepisów prawa.DORADZTWO
WDROŻENIA
SERWIS
SZKOLENIA

Pełne wsparcie w dziedzinie IT  

Aby system informatyczny stał się narzędziem skutecznym, powinien opierać się na stworzonej  strategii informatyzacji. Opracowujemy kompleksowe strategie informatyzacji podmiotów medycznych i w zależności od potrzeb, jich poszczególnych elementów. Realizowane prace przygotowują firmy do wdrożenia lub udoskonalenia systemu informatycznego. Rekomendujemy konkretne rozwiązania informatyczne, które będą gwarantować realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa. Aby osiągnąć założony cel, potrzebna jest dobra metodyka prac oraz narzędzia wspomagające.

Korzyści wynikające z konsultingu IT:

  • Pomoc w wyborze odpowiedniej strategii implementacji technologii informatycznych w przedsiębiorstwie;

  • Pełne wsparcie technologiczne na każdym etapie wdrażania strategii;

  • Ograniczenie ryzyka podjęcia niewłaściwych decyzji wynikających z niewiedzy skutkujących stratami finansowymi;

  • Racjonalizacja struktury informatycznej;

  • Przewidywalność kosztów poniesionych  na rozwiązania IT

Audyt oprogramowania i sprzętu w Twojej firmie
 
Stopniowo, w miarę postępującej w firmach informatyzacji, zachodzi potrzeba kontroli używanego w nich oprogramowania i sprzętu komputerowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich firm. Zajmujemy się przeprowadzaniem tego typu działałań.                                  
Długoletnie doświadczenie naszej firmy na rynku podmiotów medycznych, pozwala na efektywne dostarczanie  usług wspomagających  i organizacyjnych w różnego typu projektach IT mających na celu rozwój infrastruktury oraz oprogramowania wspomagającego Państwa przedsięwzięcia. Projektów nakierowanych na  lepszą obsługę pacjentów oraz  celu nadania optymalnej rozbudowy zasobów IT i oprogramowania.

Ile kosztuje doradztwo IT?

Cena opisanych usług oraz model rozliczeń ustalany jest indywidualnie i zależy od poświęconego  czasu na analizę zagadnienia oraz od stopnia skomplikowania problematyki. Przed rozpoczęciem prac uzgadniamy z klientem szacunkową wartość projektu, a następnie w zależności od przebiegu prac dopuszcza możliwość modyfikacji ceny na podstawie szczegółowego rozliczenia godzin pracy.


© 2021 e - VERSO. pl.  All rights reserved.
Wróć do spisu treści